יזמים ויזמיות עוברים מסע ארוך, מאתגר ומרתק

כבר לא צריך לעבור אותו לבד

הכירו את…

איתן צ’יטיאט

Founder & Creative Director, Natie Branding Agency

איתן צ’יטיאט

מנהל קריאייטיב, קופירייטר ומומחה מיתוג מוערך היוצר זהות ייחודית למותגים כבר כמעט 20 שנה. לאיתן התמחות משולבת של B2C ו- B2B ולאורך שנות פעילותו נגע כמעט בכל קטגוריה עסקית. איתן חי בהונג-קונג, בלונדון, בתל אביב, בניו יורק ובבוסטון, שפט ב- The One Show – אחת מתחרויות הפרסום הבינלאומיות הנחשבות בעולם, כתב תסריטים לאסטרונאוטים בחלל (באמת), הוא היוצר של I'm that Jew – אחד מקטעי הוידאו הויראליים ביוטיוב, והשתתף ב- TEDx, ואם כל זה לא מספיק, הניסיון של איתן כולל עבודה במשרדי פרסום מובילים בעולם, וביניהם, Arnold Worldwide in Boston, Ogilvy & Mather, BBDO New York ו- TBWA תל אביב.

איתן הוא גם אחד מהמקימים של EO Israel ובמשך שנתיים שימש כ-Communication Chair.

במסגרת Natie יצר איתן סביבת עבודה המבוססת על צוותים מקומיים ובינלאומיים המאפשרים להתאים מענה מיטבי לצרכים הקריאטיביים הייחודיים של כל לקוח. לצד היצירתיות מוטיב מרכזי בגישה של Natie היא כינון מערכות יחסים אמיצות וארוכות טווח עם לקוחותיה, המבוססים על שקיפות, שירות אישי ומקצועיות חסרת פשרות.

איתן ו-Natie עומדים מאחורי שורה ארוכה של עבודות מיתוג וקריאייטיב עבור חברות בינלאומיות מהשורה הראשונה בעולם ולקוחות ישראליים מובילים, וביניהם: Google, Apple, Facebook, Youtube, Kryon, Volkswagen, AT&T, הסוכנות היהודית, רשת ועוד רבים וטובים.

אלכסיי ספוז'ניקוב
מייקל וייץ
חגי קלורמן-ערקי
ג'ורג'  פריאנט
אורית עוז