בית אודות EO

אודות EO

ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים
ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים

Entrepreneurs' Organization – או בקיצור EO – הוקם ומופעל על-ידי יזמים, למען יזמים. הארגון הוקם בארה"ב ב-1987, כדי לאפשר ליזמים לגדול וללמוד אחד מהשני, כדי להגיע להצלחה עסקית גבוהה יותר וחיים אישיים עשירים יותר.

הארגון פעיל ביותר בכ-60 מדינות ומעל 180 סניפים, כולם מופעלים על-ידי יזמים מתנדבים ומתנהלים לפי אותן שיטות ותהליכים.

הסניף הישראלי הוקם ב-2013. חברי EO ישראל הם יזמים סדרתיים וחלקם כבר עשו מספר אקזיטים בהיקף של עשרות מיליוני דולרים. החברים חולקים ידע מקצועי, לבטים וסודות אישיים. כל אחד תורם מכישרונו ומקשריו ויחד הם ממנפים את המיזמים אחד של השני ומשאירים את ישראל על מפת היזמות העולמית.

קראו עוד על EO והסיבות להצטרף לארגון

חברי וחברות ה-Board

ה-Board מורכב מחברי וחברות EO מישראל, שהתנדבו למלא תפקיד בניהול הצ'פטר כדי להביא אותו ואת החברים בו להצלחה. חברות ב-Board היא צעד ראשון ב-Path of Leadership, מסלול שממשיך לתפקידים אחרים בארגון EO ברחבי העולם ומאפשר חשיפה גבוהה לאלפים רבים של חברי EO בעולם.

מנהלת הסניף

הכירו את…

יאיר עטר

שותף מייסד ומנהל טכנולוגיות ראשי, אוטוריו בע"מ

יאיר עטר

יאיר עטר הוא שותף מייסד ומנהל טכנולוגיות ראשי באוטוריו, חברה אשר עוזרת לארגונים עם רשתות אופרטיביות לממש תהליך דיגיטליזציה בצורה מאובטחת ע"י תוכנה לניהול סיכוני הסייבר של רשתות פיזיות.

יאיר יוצא מצו"ב וממר"ם ולפני הקמת אוטוריו יאיר שירת למעלה מעשור בצה"ל והוביל תפקידי ליבה במערך הסייבר ההגנתי, צוותי ההתערבות והסיכול.

 

ירון גיסין
אייל סולומון
מיטיה סמוסין
אביב גראפי
לנא זהר