בית אודות EO

אודות EO

ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים
ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ’פטר הרבים

Entrepreneurs’ Organization – או בקיצור EO – הוקם ומופעל על-ידי יזמים, למען יזמים. הארגון הוקם בארה”ב ב-1987, כדי לאפשר ליזמים לגדול וללמוד אחד מהשני, כדי להגיע להצלחה עסקית גבוהה יותר וחיים אישיים עשירים יותר.

הארגון פעיל ביותר בכ-60 מדינות ומעל 180 סניפים, כולם מופעלים על-ידי יזמים מתנדבים ומתנהלים לפי אותן שיטות ותהליכים.

הסניף הישראלי הוקם ב-2013. חברי EO ישראל הם יזמים סדרתיים וחלקם כבר עשו מספר אקזיטים בהיקף של עשרות מיליוני דולרים. החברים חולקים ידע מקצועי, לבטים וסודות אישיים. כל אחד תורם מכישרונו ומקשריו ויחד הם ממנפים את המיזמים אחד של השני ומשאירים את ישראל על מפת היזמות העולמית.

קראו עוד על EO והסיבות להצטרף לארגון

חברי וחברות ה-Board

ה-Board מורכב מחברי וחברות EO מישראל, שהתנדבו למלא תפקיד בניהול הצ’פטר כדי להביא אותו ואת החברים בו להצלחה. חברות ב-Board היא צעד ראשון ב-Path of Leadership, מסלול שממשיך לתפקידים אחרים בארגון EO ברחבי העולם ומאפשר חשיפה גבוהה לאלפים רבים של חברי EO בעולם.

מנהלת הסניף

הכירו את…

ניר זברו

בעלים ומנכ”ל, Streetwise

ניר זברו

סופר, מרצה, מייסד ובעלים של חברת Streetwise המתמחה בניהול מערכי שיווק. מספר הסיפורים האולטימטיבי, ניר מנסה לפגוש כמה שיותר אנשים בעולם ולהפיץ את ה- Zavaroness.

מכור לכל מה שקשור לעולם המכירות, השיווק והכתיבה. במשך שנים צבר ניסיון בעולם הקמעונאות והתנסה כמעט בכל תפקיד אפשרי. כיום, שותף במיזמים שונים.

הוציא לאור שני ספרים. מרצה בתואר ראשון בתקשורת במכללה למנהל וב”הבצפר”. בימים אלו עובד על ספרו השלישי: שיווק לעומק, המתבסס על מתודולוגית עבודה שפיתח. מנטור במגוון אקסלרטורים שונים ביניהם Sigma Labs, Wework Labs ועוד.

בספטמבר 2018 יצא לסיבוב הרצאות שארך 25 ימים במהלכו דילג בין 17 ערים באירופה ולימד יזמים  כיצד לכתוב סיפורים קצרים.

רן גבע
דרור שלמה יעקבסון
איתן צ’יטיאט
כפיר שפירא
מאור דוידוביץ