בית אודות EO

אודות EO

ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים
ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים

Entrepreneurs' Organization – או בקיצור EO – הוקם ומופעל על-ידי יזמים, למען יזמים. הארגון הוקם בארה"ב ב-1987, כדי לאפשר ליזמים לגדול וללמוד אחד מהשני, כדי להגיע להצלחה עסקית גבוהה יותר וחיים אישיים עשירים יותר.

הארגון פעיל ביותר בכ-60 מדינות ומעל 180 סניפים, כולם מופעלים על-ידי יזמים מתנדבים ומתנהלים לפי אותן שיטות ותהליכים.

הסניף הישראלי הוקם ב-2013. חברי EO ישראל הם יזמים סדרתיים וחלקם כבר עשו מספר אקזיטים בהיקף של עשרות מיליוני דולרים. החברים חולקים ידע מקצועי, לבטים וסודות אישיים. כל אחד תורם מכישרונו ומקשריו ויחד הם ממנפים את המיזמים אחד של השני ומשאירים את ישראל על מפת היזמות העולמית.

קראו עוד על EO והסיבות להצטרף לארגון

חברי וחברות ה-Board

ה-Board מורכב מחברי וחברות EO מישראל, שהתנדבו למלא תפקיד בניהול הצ'פטר כדי להביא אותו ואת החברים בו להצלחה. חברות ב-Board היא צעד ראשון ב-Path of Leadership, מסלול שממשיך לתפקידים אחרים בארגון EO ברחבי העולם ומאפשר חשיפה גבוהה לאלפים רבים של חברי EO בעולם.

מנהלת הסניף

הכירו את…

אסטבן ליידרמן

מייסד, BeaUltima Ltd

אסטבן ליידרמן

אסטבן נולד בארגנטינה ב-1967. בשנת 1981 עלה עם הוריו ושני אחיו לישראל. בסוף 1998, כשעבד עבור פרוטרום בישראל, מונה אסטבן למנהל האזור של אמריקה הלטינית ועבר לגור בברזיל, שם שהה עד לשנת 2016. אסטבן נשוי באושר לסיגלית, אדריכלית נוף מצליחה, ואב גאה לליאם, בן ה17, ולרנה, בת ה14, שניהם ילידי ברזיל.

רוב חייו של אסטבן הוגדרו סביב יזמות, ללא ספק, יזם ללא תנאי בלב ובנפש, גם כאשר הוא היה מועסק כמנהל שכיר. לאסטבן יש רקורד עשיר בחברות סטארט-אפ ופיתוח עסקי. התחומים העיקריים בהם אסטבן עסק היו בחומרי גלם עבור מגוון רחב של תעשיות, כגון קוסמטיקה, תרופות, מזון, טעמים וריחות, בין היתר.

אסטבן בעל ניסיון עסקי בינלאומי נרחב, במיוחד באמריקה הלטינית. אסטבן הוא רב לשוני, דובר אנגלית, ספרדית, פורטוגזית ועברית, גם ידע מספיק של צרפתית ואיטלקית.

בשעות הפנאי, הרחק מהעסקים, אסטבן נהנה מאד מנסיעות משפחתיות למקומות קסומים הנבחרים בבחירות דמוקרטיות בבית (לפעמים גם לא), כמו כן, נהנה מצלייה טובה של "אסאדו" עסיסי (ברביקיו ארגנטינאי). אוהד שרוט של בוקה ג'וניורס, הקבוצה האגדית מארגנטינה.

טובה ואלד
קרן גולן

ברק דנין

דרור שלמה יעקבסון
אדם אמיתי