בית אודות EO

אודות EO

ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים
ערן חפץ (מימין) וניר זברו באחד ממפגשי הצ'פטר הרבים

Entrepreneurs' Organization – או בקיצור EO – הוקם ומופעל על-ידי יזמים, למען יזמים. הארגון הוקם בארה"ב ב-1987, כדי לאפשר ליזמים לגדול וללמוד אחד מהשני, כדי להגיע להצלחה עסקית גבוהה יותר וחיים אישיים עשירים יותר.

הארגון פעיל ביותר בכ-60 מדינות ומעל 180 סניפים, כולם מופעלים על-ידי יזמים מתנדבים ומתנהלים לפי אותן שיטות ותהליכים.

הסניף הישראלי הוקם ב-2013. חברי EO ישראל הם יזמים סדרתיים וחלקם כבר עשו מספר אקזיטים בהיקף של עשרות מיליוני דולרים. החברים חולקים ידע מקצועי, לבטים וסודות אישיים. כל אחד תורם מכישרונו ומקשריו ויחד הם ממנפים את המיזמים אחד של השני ומשאירים את ישראל על מפת היזמות העולמית.

קראו עוד על EO והסיבות להצטרף לארגון

חברי וחברות ה-Board

ה-Board מורכב מחברי וחברות EO מישראל, שהתנדבו למלא תפקיד בניהול הצ'פטר כדי להביא אותו ואת החברים בו להצלחה. חברות ב-Board היא צעד ראשון ב-Path of Leadership, מסלול שממשיך לתפקידים אחרים בארגון EO ברחבי העולם ומאפשר חשיפה גבוהה לאלפים רבים של חברי EO בעולם.

מנהלת הסניף

הכירו את…

אופיר גרטנר

בעלים, Smartologic Technologies

אופיר גרטנר

אופיר הוא יזם בתחומי הפינטק, בלוקצ'יין ומתמחה באסטרטגיות השקעה.

אופיר הקים מספר חברות עם התמחות בתחומי הפינטק ובלוקצ'יין, כולל שותף מייסד של קרן השקעות מבוזרת בינלאומית המתמחה בהשקעות במיזמים פיננסיים. הוא שותף בעלים של חברת סמרטולוג'יק טכנולוגיות, המתמחה בניהול פרוייקטים וייעוץ לחברות טכנולוגיה בעולמות של פינטק ובלוקצ'יין. סמרטולוג'יק מלווה חברות קטנות ובינוניות בתהליך הצמיחה שלהן ועוזרת להן להטמיע טכנולוגיות מתקדמות, לבנות מודלים עסקיים, להכין תוכניות שווק ולגייס כספים.

בזמנו הפנוי הוא מנטור באקסלרטור הישראלי לפינטק של TECHSTARS בשיתוף עם בנק ברקליס.

ערן חפץ
תמר יניב-קלורמן
יפעת בר-קול גרכט
גלית בר-טל
תומר טרבס