בית אירועי EO ישראל אינטל, גוגל ומיקרוסופט כבר שם. ומה איתך?

אינטל, גוגל ומיקרוסופט כבר שם. ומה איתך?

הזדמנויות עסקיות להיי טק הישראלי בחברה הערבית

שני

25 בנובמבר, 2019
18:00

המיקום מוצג רק לחברי EO

לחברי EO ובני/ות זוג

גיוון תעסוקתי כמפתח להצלחה

דדי (דוד) פרלמוטר וסמדר נהבדדי שימש כסמנכ"ל בכיר באינטל וסמדר היא יזמית טכנולוגית וחברתית

"עד לפני כמה שנים, החברה הערבית כלל לא היתה חלק מתעשיית ההיי־טק הישראלי"- מספר סאמי סעדי, מייסד ומנכ"ל ארגון צופן, שעוסק בחיבור ההיי־טק לאוכלוסייה הערבית. זאת, אף שהיו 3,000 בוגרי אוניברסיטאות במקצועות רלוונטיים. "כשניסינו לאתר אותם, מצאנו אותם במאפייה משפחתית בשפרעם, בתחנת דלק בראמה או בחנות מחשבים שפתחו ביישוב שלהם".

 

כיום, תורמים המהנדסים הערבים קרוב ל 2 מיליארד שח לתוצר, והמגמה גדלה.

 

ההרצאה של סמדר נהב ודדי (דוד) פרלמוטר תספר על שינוי כלכלי וחברתי שנגרם כתוצאה מפעילות חברה אזרחית בתמיכת תעשיית ההייטק. הרצאה תתמקד באלמנטים החדשניים שבמודל הפרויקט (צופן) שהחל ב2008. נתעמק גם בכדאיות הכלכלית של התעשיה בקליטת אוכלוסיה מגוונת ובדרכים היצירתיות שבהן התעשיה יכולה לשתף פעולה עם מיזמים חברתיים כמו צופן. "אם יש שינוי טקטוני עצום בתעשיית ההיי־טק הישראלית, זוהי מגמת השתלבות הערבים בתעשייה. השינוי הזה, שמקבל תאוצה בארבע השנים האחרונות, נוגע לענף ההיי־טק ולחברה הערבית, אך מסתמן שיש לו גם השלכות מאקרו על המשק והחברה כולה" (דה מרקר 12/9/19).

דדי (דוד) פרלמוטר וסמדר נהב

דדי (דוד) פרלמוטר וסמדר נהב

דדי שימש כסמנכ"ל בכיר באינטל וסמדר היא יזמית טכנולוגית וחברתית

דדי (דוד) פרלמוטר היה הישראלי הבכיר ביותר באינטל העולמית (ואולי בהייטק העולמי) – כיהן כסמנכ"ל בכיר תחת מנכל אינטל העולמית. משלא נבחר למנכל החברה חזר לארץ ומאז הוא עוסק בהשקעות , יושב בבורדים של חברות מובילות כמו מלאנוקס ושל סטרטאפים שונים. על שמו של דדי רשומים כמה מהפיתוחים הכי מדהימים של אינטל כולל ניהול פיתוח מעבדי הפנטיום והסנטרינו. כדי לקרוא עליו יותר ראו כאן

סמדר נהב היא יזמית טכנולוגית וחברתית שנשאה בתפקידי פתוח מובילים בסטרטאפים בישראל ובקליפורניה. בין הסטרטאפים המצליחים היו: EFI, Verisity (כעת Cadence), Conduct שנמכרה למרקורי (היום PTC). ב2008 עזבה את התעשיה כדי להקים את צופן (חל"צ) ולהביא לאינטגרציה של החברה הערבית בהייטק הישראלי.

תוכנית האירוע

18:00
התכנסות
18:30
הרצאה
19:30
מעגלי שיח
20:00
חזרה לדיון
20:30
סיום משוער

הרשמה לאירוע

רק חברי וחברות EO ישראל יכולים לרשום משתתפים לאירוע. לפני שנוכל להמשיך, אנחנו צריכים לזהות אותך כחבר/ת EO ישראל.
המחיר לחברי EO
*חינם
המחיר עבור משתתפים אחרים
*חינם
* הכרטיסים חינם רק עד 22/11/2019 ב-18:00

תנאי ביטול: ניתן לבטל את הרישום ללא דמי ביטול עד 72 שעות לפני האירוע. לאחר מכן ביטול או אי-הגעה יחויבו בתשלום של ₪100.

הרשמה לאירוע

הכירו את...

ניר זברו

בעלים ומנכ"ל, Streetwise

ניר זברו

סופר, מרצה, מייסד ובעלים של חברת Streetwise המתמחה בניהול מערכי שיווק. מספר הסיפורים האולטימטיבי, ניר מנסה לפגוש כמה שיותר אנשים בעולם ולהפיץ את ה- Zavaroness.

מכור לכל מה שקשור לעולם המכירות, השיווק והכתיבה. במשך שנים צבר ניסיון בעולם הקמעונאות והתנסה כמעט בכל תפקיד אפשרי. כיום, שותף במיזמים שונים.

הוציא לאור שני ספרים. מרצה בתואר ראשון בתקשורת במכללה למנהל וב"הבצפר". בימים אלו עובד על ספרו השלישי: שיווק לעומק, המתבסס על מתודולוגית עבודה שפיתח. מנטור במגוון אקסלרטורים שונים ביניהם Sigma Labs, Wework Labs ועוד.

בספטמבר 2018 יצא לסיבוב הרצאות שארך 25 ימים במהלכו דילג בין 17 ערים באירופה ולימד יזמים  כיצד לכתוב סיפורים קצרים.

לנא זהר
יאיר עטר
תומר טרבס
בני איל
שחר גפני