תמר יניב-קלורמן

תמר יניב-קלורמן

מייסדת משותפת ומנכ"לית, Preen.Me

תמר יניב היא מייסדת משותפת ומנכ"לית Preen.Me, סוכנות שיווק המתמחה בשיווק משפיענים (influencer marketing) ובאנליטיקס. החברה מנוסה ביצירת שיחות בקנה מידה גדול עבור מותגים, באמצעות שותפויות אותנטיות עם משפיענים. הלקוחות של החברה כוללים מותגים פורצי דרך כמו Charlotte Tilbury ו-elf, כמו גם מותגים מבוססים כמו Estée Lauder, Coty ו-L'Oréal. זרוע האנליטיקס של Preen.Me עובדת עם משקיעים וחברות הון סיכון פרטיות כדי לנתח חברות ומגמות בשיח החברתי עבור תהליכי איתור הזדמנויות השקעה ובדיקות נאותות.

לפני שיגור Preen.Me, תמר עברה ללונדון כדי ליצור את הזרוע האירופית של PokerStars, החברה הגדולה בעולם הפוקר אונליין, שנמכרה מאוחר יותר תמורת 4.9 מיליארד דולר. בתפקיד זה היא הרחיבה את החשיפה למותג ופתחה משרדים בחמש מדינות, ניהלה תקציב של 50 מיליון דולר והביאה את החברה להיות מספר אחד באירופה.

בתפקידה האחרון לפני היציאה לדרך היזמית, היתה תמר מנהלת בכירה ב-bwin, שם ניהלה יחידת רווח בשווי 100 מיליון דולר עבור החברה הנסחרת ציבורית, וניהלה צוות גדול משטוקהולם.

תמר גדלה בניו יורק ובישראל, ושירתה ביחידת 8200 המפורסמת. היא בעלת תואר ראשון BA מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני MSc מהטכניון.

Preen.Me

Preen.Me היא סוכנות שיווק המתמחה בשיווק משפיענים (influencer marketing) ובאנליטיקס, עם גישה מבוססת data לשיווק במדיה חברתית. החברה עובדת עם מנכ"לים, עם אנשים שאחראיים על בניית מותגים ועם המשקיעים שלהם בתהליך שמתחיל בניתוח שיחות חברתיות סביב מותגים, וממשיך בפריסה אסטרטגית של משפיענים והפעלת צרכנים כדי להשפיע באופן ישיר על השורה התחתונה.

הלקוחות של החברה כוללים מותגים פורצי דרך כמו Charlotte Tilbury, כמו גם מותגים מבוססים כמו Neutrogena ו-Revlon. החברה עובדת עם כמה מקרנות ההשקעות הפרטיות המובילות בעולם, על תהליכי איתור הזדמנויות השקעה ובדיקות נאותות עבור מותגים העוסקים במוצרי צריכה ארוזים (CPG).

תחומי העסק: און-ליין ודיגיטל, יופי, פרסום ושיווק