שי וינדמן

מייסד ומנכל WINDMAN הפקות.

הפיכת חלומו או חזונו של לקוח למציאות מדוייקת עד הפרט האחרון הינם מקור לסיפוק עבורו. שי נהנה לעבוד עם אנשים על רגעי השיא שלהם – הן בארועים פרטיים והן בעסקיים.

שי אוהב, מעריך ויודע לזהות איכות, בפרטים ובשלם. חוש העיצוב והתכנון שלו והיחסים הבינאישייים שלי מאפשרים לו להשאר מקצועי, חד ומדוייק בכל שלב, גם במצבי לחץ.

שי עובד עם לקוחות בכל העולם ונהנה מהאתגרים המקצועיים, הייצירתייות והעשייה, והוא נהנה מיצירת חוויות ייחודיות, בפרט כאלו המעודדים לחשוב מחוץ לקופסא

Windman

WINDMAN הינה חברת הפקות המתמחה באירועי פרימיום המותאמים אישית למגזר העסקי והפרטי. החברה מפיקה כנסים בארץ ובחו"ל, וכן וועידות ואירועים שונים עבור תאגידי תקשורת, חברות היי-טק ומשרדים ממשלתיים.

הייחודיות של WINDMAN מתבטאת בגמישות וביצירתיות מחשבתית ובמתן מענה מהיר, אמין ואיכותי, תוך ניצול הידע העשיר והניסיון שנצבר בהפקת מגוון רחב של אירועים, בינלאומיים, בארץ ובחו״ל, כולם ייחודיים, כולם תוכננו לפי צרכי האירוע ומטרות הלקוח. כמו כן, אנו למודי ניסיון בהפקת כנסים רב שנתיים, החל מליווי צמוד של הלקוח בבניית התוכן וכלה בניהול ההפקה בפועל, זאת על ידי בניית תהליך עבודה מדויק ומתוך חזון משותף.

תחומי העסק: כנסים ואירועים, ניהול פרויקטים