שראל עומר

שראל עומר

CEO & Co-Founder, Affogata

שראל עומר הוא יזם ישראלי שתשוקתו לקשרים אישיים ולבניית מערכות יחסים גרמו לו להתמסר להבאת כוח הקול הצרכני למותגים וארגונים. הוא המנכ”ל והמייסד המשותף של-Affogata, פלטפורמת-Customer Intelligence מובילה המאפשרת למותגים להיות באמת אובססיביים ללקוחות, על ידי הבאת קול לקוחותיהם לצוותים הנכונים בארגון. תיק הלקוחות העוצמתי של-Affogata כולל שמות כמו wix.com, Fiverr, Lemonade, eToro, MyHeritage, Plarium ועוד.

בעבר הוא היה מנכ”ל ומייסד שותף של Communit360, פלטפורמת ניהול ומודיעין למדיה חברתית, שעזרה לאלפי משווקים ועסקים קטנים להגדיל את החזר ה- ROI שלהם מפעילותם ברשתות החברתיות.

לשארל תואר ראשון במדעי המחשב מהמכללה האקדמית בתל אביב -יפו, ותואר בהנדסת מדעי המחשב ממכללת-SELA.

Affogata

הפלטפורמה של אפגוטה, מבוססת AI, מאפשרת למותגים לרתום נתונים כדי להבטיח לצרכנים חוויה מיטבית. הטכנולוגיה מספקת למותגים נתוני עומק ורוחב הקשורים לגבי המותג שלהם ושל מתחרים מכל רחבי האינטרנט, לרבות שיח בפורומים מקוונים, וכן ממקורות פנים ארגוניים – בזמן אמת. הפלטפורמה מנגישה את המידע לכלל הצוותים בארגון כך שכל בעלי העניין, בהם אנשי השיווק, מנהלי המוצר, צוותי ניהול לקוחות, אנשי BI, צוותי התקשורת ועוד – מסתייעים בתובנות ופועלים יחד לשיפור המוצר ומאמצי השיווק והתמיכה בלקוחות, בהתאם לתנאי השוק המשתנים.
בנוסף, הפלטפורמה של אפוגטה מאפשרת רמה גבוהה של אוטומציה ופעולות יזומות בתגובה לנתוני זמן אמת. פעולות אלו נעות בין איתור חריגות בשירות ומתן מענה בזמן אמת, ללוחמה בספאם ועד “ניקוי” קהילות מבוטים. כך נחסכות אינספור שעות של עבודה ידנית, בעיות תמיכה נפתרות במהירות, ושביעות רצון הלקוחות עולה.

תחומי העסק: כללי, דאטא, טכנולוגיית מידע, מחקר