מאיה אלחלל

מאיה אלחלל

מייסדת ואוצרת תוכן, אש מדיה

מיה אלחלל, מייסדת אש – חברת מדיה לפורמטים על העתיד, היא אוצרת תוכן ומנחת כנסים על קידמה במדע וטכנולוגיות רפואיות, בפרט בתחום הארכת חיים, ועורכת אתר החדשות היומי Longevity.Science. ב-2015 הופיעה מיה ברשימת 50 הנשים המשפיעות של פורבס בישראל וברשימה בין-לאומית של The Next Web – מאה דוברות מומלצות על מדע וטכנולוגיה.

מיה מרצה על יזמות וחדשנות בבריאות בעידן של קדמה טכנולוגית מואצת, והשפעתן על הארכת חיים ומובילה את תוכנית הכשרת המנהלים ׳עתיד הבריאות׳ ביחידה להכשרת מנהלים במרכז הבינתחומי בהרצליה, ובעבר (2006-2010) לימדה במרכז בינתחומי יזמות בתוכניות ׳זל ליזמות׳ ובתוכנית ה-MBA.

מיה היתה הישראלית הראשונה שהשתתפה בתוכנית העתידנות של אונברסיטת סינגולריטי במרכז המחקר בנאסא (ב-2012 ושוב ב-2016, ורפואה אקספוננציאלית 2017), היא בוגרת התוכנית הראשונה ליזמות ע״ש סם זל וסיימה בהצטיינות תואר במדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעבר ייסדה מספר מיזמי אינטרנט, התחילה את תנועת ארועי TEDx בישראל (2010) הנחתה ארבעה ארועי טד–אקס בישראל ובניו–יורק, הנחתה את כנס TED MED Live בירושלים, את כנס לתת-טק למאבק ברעב באמצעות חדשנות טכנולוגית, את הכנס לטכנולוגיות מסייעות, את כנס הכלכלה ההתנהגותית ליזמים, את ועידת החלל הבינלאומית בירושלים, כנס כשלונות היזמים Failcon בתל אביב, התמודדה בתחרות הדיבייט Intelligence^2 בעד טכנולוגיה ועוד.

מיה חברה בעמותת החינוך הפוגרסיבי בישראל 'דרך–הילד', המכוונת לרכישת כישורי חיים לעולם העתידי, ומגדלת את שלושת ילדיה ברוח השיטה המונטסורית.

אש מדיה

נראה שקצב התפתחות הקדמה האנושית על סף פריצה. קשה לדעת בוודאות, אך טכנולוגיות פורצות דרך כבר מייצרות חדשנות שמשנה את החיים בצורה משמעותית והטכנולוגיות שמניעות את השינויים האלה, משתנות בקצב מואץ.

שינויים אלה מצטברים לכדי עקומת התפתחות חדה מזו שעסקים וארגונים רבים ערוכים לה והשינויים ישפיעו על החוויות היום יומיות שלנו מהר משאנחנו משערים.

המטרה של אש מדיה היא לקצר את הזמן שבין הוצאת ידע חדש, מדע פורץ דרך וטכנולוגיות חדשניות והאופן שבו אלו עשויות להשפיע בצורה חיובית על הכלכלה והחברה.

החברה מפתח כנסים, אוצרים דוברים לאירועים ומפרסמים תוכן המתמקד בעתידנות. אש מייצרת מדיה קיימת עבור האנשים הזקוקים לידע חדש על מנת לעשות שינוי ולתרגם רעיונות לעשייה.

תחומי העסק: כנסים ואירועים