גיא מור

גיא מור

מייסד שותף וסמנכ"ל שיווק, Webhose.io

גיא הוא מייסד שותף של חברת Webhose.io, חברת תוכנה חדשנית המספקת פלטפורמה לאיסוף תוכן ומשרתת מאות חברות ברחבי העולם מתחומי ניטור מידע באינטרנט, ניתוח נתונים וחברות מתחום הסייבר ואבטחת מידע

לפני הקמת Webhose.io גיא היה שותף מייסד של חברת Buzzilla העוסקת בפיתוח תוכנות המסייעות למותגים לעקוב, לנטר, לנתח ולחלץ תובנות מתוכן מקוון, גיא מילא מספר תפקידים בכירים בחברה בין השנים 2010-2016. לפני כן, גיא ייסד ופעל כמנכ”ל TBWA DIGITAL – סוכנות פרסום דיגיטלית, שנרכשה על ידי סוכנות הפרסום TBWA בדצמבר 2009.

גיא בעל ניסיון של למעלה משני עשורים ביזמות, פיתוח עסקי ופיתוח מיזמים בתחומי האינטרנט והשיווק הדיגיטלי, הן כיזם מייסד והן כמנהל בכיר בתפקידים שונים בפיתוח עסקי ובניהול מוצרים.

גיא בעל תואר ראשון באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל עם התמחות במדיה דיגיטלית.

Webhose.io

חברת Webhose.io הינה חברה לסריקה וחילוץ נתונים מרשת האינטרנט, ארגון המידע, הבנייתו והנגשת המידע כפתרון (Data as a Service) Daas לחברות וארגונים שזקוקות למידע מובנה מרשת האינטרנט בזמן אמת. כל זאת ללא כל צורך בפיתוח טכנולוגי, כתיבת קוד או רכישת חומרה מצד הלקוח.

החברה מספקת גישה ישירה מהירה ויעילה למידע ממגוון רחב של סוגי תוכן מהאינטרנט כגון חדשות, בלוגים, דיונים מקוונים, ביקורות של משתמשים, Dark Web Data ועוד.

תחומי העסק: טכנולוגיה, תוכנה